Pomoc w razie kolizji w stolicy

Każdemu kierowcy może się to zdarzyć – chwila nieuwagi, nieroztropne zapatrzenie się w inną stroną i stało się – stłuczka albo poważniejsza kolizja. Zwykle samochód nie jest w stanie w takiej sytuacji jechać dalej, bowiem nawet pozornie błahe uszkodzenie może skutkować niesprawnością systemów auta, a co za tym idzie zagrożeniem dla innych uczestników ruchu drogowego. Co więcej należy robić w takiej sytuacji?

Rozwiązanie jest bardzo proste i ogólnodostępne, szczególnie w stolicy. Wystarczy bowiem wezwać pomoc drogową, aby w łatwy sposób rozwiązać problem przetransportowania uszkodzonego auta w bezpieczne miejsce. Przeszkolony kierowca lawety w bezproblemowy sposób wprowadzi auto na platformę do przewozu, a następnie przetransportuje je we wskazany adres.

Bardziej sceptyczni użytkownicy aut mogą jednakże zapytać co robić gdy stłuczka albo kolizja przydarzą się w nocy? Jak wtedy radzić sobie z taką sytuacją. Rozwiązanie jest tutaj analogiczne. Jeśli bowiem w grę wchodzi całodobowa pomoc drogowa Warszawa jest pod tym względem bardzo przychylna kierowcom. Funkcjonuje tutaj bowiem wiele firm transportowych, zajmujących się świadczeniem usług transportu uszkodzonych aut na lawecie przez całą dobę. Jeśli więc jakiemukolwiek kierowcy przydarzy się w stolicy nocna stłuczka to może być pewien, że nie będzie musiał czekać na pomoc aż do poranka.