Majorka, to hiszpańska wyspa, na której na turystów czekają piękne, piaszczyste plaże z dostępem do błękitnego morza, a także wiele innych atrakcji oraz ciekawe zabytki.
Loty na Majorke świetnie nadają się dla osób, które nie chcą spędzać długich godzin w samolocie, lecz chcą wypocząć i zwiedzić piękne miejsca. Wylegiwanie się na plaży, opalanie i zażywanie morskich kąpieli jest niezwykle przyjemne, lecz dodatkową atrakcją może być wykupienie wycieczki do oceanarium w stolicy Majorki, udanie się na safari do specjalnego ośrodka, gdzie będziemy podziwiać biegające zwierzęta z samochodu, a także zobaczyć liczne zabytki. Majorka, to wyspa, gdzie ludzie lubią się bawić, a w okresie wakacyjnym, spacerując po promenadzie usłyszymy muzykę i zobaczymy rozbawionych turystów oraz rodowitych mieszkańców. Warto zatrzymać się na chwilę, zamówić regionalne potrawy, owoce morza i wypić hiszpańskie trunki.
Wakacje na Majorce, to okazja, aby połączyć wypoczynek z przygodą, a także zobaczyć nowe miejsca i poznać trochę historii.