Producenci

Płatności

Metody płatności dostępne w Sklepie to:

  • płatność online*. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
  • karty płatnicze (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro)*. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
  • przelew na polskie konto bankowe (przedpłata). Klient zobowiązany jest do przelania należnej kwoty w ciągu 7 dni od złożenia Zamówienia. W przypadku nie wpłynięcia środków w podanym terminie, Zamówienie zostaje anulowane.
  • pobranie. Płatność dokonywana jest u kuriera lub w punkcie odbioru przesyłki stosownie do zdefiniowanej podczas składania zamówienia formy wysyłki. Podmiotem świadczącym obsługę płatność jest wybrana podczas składania zamówienia firma kurierska.

Dane do przelewu:

Rachunek bankowy: Alior Bank

Nr konta: 85 2490 0005 0000 4530 1327 9792

Odbiorca: KMB Kamil Baj

Adres odbiorcy: ul. Bolka I Świdnickiego 4/2, 57-100 Strzelin

Tytuł przelewu: numer zamówienia

Kwota przelewu: końcowa suma rachunku

 

*W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl