Wiele jest doskonałych przykładów smaku i kunsztu kucharskiego. nie ma jednak pewniaka, na którego warto by postawić w wyścigu o najwyższe laury w sztuce kulinarnej. Jest tak wielu kuchmistrzów godnych swojego zawodu i powołanie, jakim zdecydowanie jest gotowanie. Ci pasjonaci to perły na mapach regionów, tworzący najdoskonalsze restauracje, które warte są prestiżu, z jakim są utożsamiane.

Restauracja stare miasto Lublin to jedno z tych miejsc, które dzięki swoim kucharzom i najlepszej ekipie jaka została tam kiedykolwiek stworzona, osiąga szczyty kulinarnych wzniesień. To ich zaangażowanie, ale i przede wszystkim ogromna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem przy garkach, kotłach i patelniach. To przebyte kursy i szkolenia oraz skończone studia kulinarne. To fachowość i niedościgniony kunszt, którego warto pozazdrościć.
Takie restauracje na szczęście cieszą się i będą stale się cieszyć uznaniem wśród odbiorców, a każdy nowy klient wychodzi z nich z mieszanką niedowierzania i ogromnego zadowolenia na twarzy.