36 gatunków storczyków zostało odkrytych na wyspie Korfu, a w kwietniu i maju są tam krzewy kwitnące i rośliny wę w szerokiej gamie jasnych odcieni?. Tak – salatkapogreckuwpodrozy.pl – Atrakcje turystyczne na wyspie Korfu są liczne, bowiem istnieje szereg doskonałych miejsc na spacery na Korfu, gdzie można często natknąć się na wspaniałe pachnące zioła rosnących przy drogach, a owoce takie jak figi i wiśnie rosną wszędzie w obfitości. W odpowiednich porach roku wyprawa na piknik jest niemalże obowiązkowa na Korfu!

Każdy z ornitologów poczuje się jak w raju na tej śródziemnomorskiej wyspie, spotka tam zimorodki i orły, na Korfu są też piękne motyle znane z ich spektakularnego piękna. Rozległe tereny podmokłe są domem dla wielu ptaków, płazów, ryb i gadów.

Gdy szukasz willi na Korfu, wybór ten będzie obejmować przykłady wspaniałej nowoczesnej architektury aż do dawnych zagród. Zwiedzając gospodarstwo ekologiczne w Korfu przeżyjesz fascynujące doświadczenie pod postacią odkrywania rustykalnych uroków wyspy.