Pomoc drogowa

Ilość pojazdów na polskich drogach nieustannie wzrasta i jest to fakt niezaprzeczalny. Zgodnie ze statystykami prowadzonymi przez Europejskie Stowarzyszenie Producentów Samochodów (ACEA) liczba samochodów w Polsce przypadająca na 1000 mieszkańców wynosi 747 sztuk. Jest to drugi wynik w całej Unii Europejskiej, a pod tym względem wyprzedza nas jedynie Luksemburg. Zgodnie z tym badaniem, w 2018 roku liczba pojazdów na 1000 mieszkańców sięgała 617 sztuk. Te liczby są dobitnym dowodem na to, że w naszym kraju porusza się co raz więcej pojazdów. Aktualnie ta liczba sięga 24,4 mln. Wraz z rosnącą liczbą aut naturalnie wzrasta też sieć połączeń drogowych. Oczywiście dzieje się to nie tylko z uwagi na rosnące statystyki ale także, a może przede wszystkim z powodów ekonomicznych i cywilizacyjnych.
W związku z powyższymi danymi, nie jest niczym zaskakującym, że nieustannie rozwija się sieć usług motoryzacyjnych takich jak: zakłady mechaniki pojazdowej, pomoc drogowa, stacje benzynowe, wulkanizacje itp.
Pomoc drogowa Piotrków Trybunalski to szybkie i rzetelne wsparcie na wypadek awarii, stłuczki, kolizji i wszystkich pozostałych zdarzeń drogowych. Zespół doświadczonych pracowników i duża flota pojazdów są gwarancją profesjonalnej pomocy w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego.