Jak zapobiec weselnej porażce?
Tańczące wesoło pary, śpiewający i żartujący ludzie, dyskutujący wesoło mężczyźni, przekomarzające się kobiety, radosne dźwięki kapeli – słowem wesele niby żywcem wyjęte z „Ojca Chrzestnego”- to marzenie każdej Młodej Pary. Niestety często wesela zmieniają się w całkowite porażki. Jak temu zapobiec?

Restauracje i hotele na wesele znajdziemy w każdym mieście. Niestety nie wszystkie spełniają nasze oczekiwania. Aby uniknąć weselnej porażki trzeba przede wszystkim osobiście udać się do wypatrzonego w internecie lokalu. Czasem bowiem okazuje się, że lokal wygląda inaczej niż na zdjęciach. Ponadto nie dajmy się skusić dużym promocjom. Czasami wszystko jest w porządku, a czasem później okazuje się, że wiele kosztów nie zostało wliczonych w cenę. Należy zatem przedyskutować dokładnie z właścicielem jego ofertę.

A na koniec jeśli lokal nie zapewnia animatora imprezy warto koniecznie o niego zadbać. Będzie to osoba, dzięki której zarówno najstarsi jak i najmłodsi uczestnicy wesela będą się świetnie bawili!