Rainbow

Complex Rainbow to elegancki, luksusowy kompleks, w którym można przeżyć niezapomniane wakacje w przytulnej, domowej atmosferze. Mieści się w południowej części najbardziej elitarnego kurortu w Bułgarii – Słonecznego Brzegu. Najpiękniejsza plaża na Wybrzeżu „Cacao Beach” znajduje się w odległości 200m.

Kompleks oferuje takie udogodnienia 3 baseny, podziemny parking, mini pole golfowe, plac zabaw dla dzieci, fitness, boisko plażowe do siatkówki i piłki nożnej, restauracje , bary , sklepy i całodobową ochronę.

Dla wielu turystów spędzających swoje wakacje w jednym z największych kurortów Bułgarii- Słonecznym Brzegu dużą atrakcją jest możliwość przyjemnego spaceru plażą w stronę najstarszego miasta kraju, Nessebaru. Miasteczko, położone tak blisko, że można się tam udać piechotą, przyciąga do siebie codziennie setki goszczących w kurorcie wczasowiczów.

Do Nessebaru można się także udać autobusem, w ciągu kilku minut dociera się na miejsce. Miasteczko jest widoczne z plaży, po prawej stronie można zobaczyć charakterystyczny osiemnastowieczny wiatrak na grobli, a za nim rozpościera się już sama miejscowość położona na skalistej wyspie. Nikogo więc nie dziwi, ze wczasowicze ze Słonecznego Brzegu planują wieczór przy muzyce w jednej z dobrych restauracji Nessebaru.

Sw. Wlas jest czarującym miasteczkem znajdującym sią w odleglości tylko 5 km na północ od Słonecznego brzegu. Autobus ze Słonecznego Brzego ( 1 lev ). Miasto jest kurortem wysokiej klasy, z własnym portem jachtowym, pięknymi barami i restauracjami, klubami nocnymi. Miasto jest znane ze swego portu jachtowego Marina Dinevi, który pokaże bogactwo i luksus w postaci pięknych jachtów żaglowych i motorowych.